Sık Sorulan Sorular

Ürünlerde değişim yapıyor musunuz?


Ürünün ayıplı çıkması veyahut size yanlış ürün gönderilmesi halinde kasiyer arkadaşımızın size alışverişiniz sırasında vermiş olduğu ya da paketinizden çıkan kasa fişini veya faturayı ürün ile birlikte getirmeniz ve fişi personel arkadaşımıza göstermeniz yeterlidir.

Değişim işlemleri için satın alma tarihinden itibaren ondört (14) günlük süreyi aşmamanız gerekmektedir.

Değişim işleminin yapılabilmesi için değiştirilmek istenen ürüne ait kasa fişinin ürünle birlikte getirilerek ibraz edilmesi, değiştirilmek istenen ürünün hasar görmemiş, kullanılmamış, eğer paketli,poşetli veya mühürlü ise açılmamış olması gerekmektedir.Hasar görmüş kullanılmış veya yıpranmış ürünlerin iade işlemi yapılamamaktadır.

Geri iade imkânım var mı?


Ürünün ayıplı çıkması veyahut size yanlış ürün gönderilmesi halinde kasiyer arkadaşımızın size alışverişiniz sırasında vermiş olduğu ya da paketinizden çıkan kasa fişini veya faturayı ürün ile birlikte getirerek işlem sırasında personel arkadaşımıza göstermeniz yeterlidir.

İade işlemi için satın alma tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde neden belirterek tarafımıza talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

İade işleminin yapılabilmesi için değiştirilmek istenen ürüne ait kasa fişinin veya faturanın ürünle birlikte ibraz edilmesi, değiştirilmek istenen ürünün hasar görmemiş, kullanılmamış, eğer paketli,poşetli veya mühürlü ise açılmamış olması gerekmektedir.Hasar görmüş kullanılmış veya yıpranmış ürünlerin iade işlemi yapılamamaktadır.

Mağazanız tam olarak nerede?


Merkez Şubemiz Denizli Bayramyerinde eski yıkılan Pamukkale Üniversitesi Hastanesinin hemen yanında ya da Bayramyeri Meydandaki Otobüs duraklarının arasındaki dar sokaktan girerseniz yolun sonunda 

Çınar Şubemiz Delikliçınar camisinin yanındaki otobüs duraklarının karşısında burger king'in yanında