Basında Biz

Basında Biz

DENİZLİ'NİN EĞİTİM MARKASI BAŞARIRLAR 2'NCİ ŞUBESİNİ DELİKLİÇINAR'DA AÇTI

Denizli’nin eğitim markası olan ve 32 yıldır Denizli’ye hizmet sunan Başarırlar Kitap- Kırtasiye 2’nci şubesini Delikliçınar Meydanı’nda açtı. Açılışa özel yapılan kitap dağıtım kampanyasında öğrencilere yaklaşık 12 bin kitap dağıtıldı. 

Kitap ve kırtasiye alanında Denizli’nin öncü eğitim markalarından olan, Ege Bölgesi’nin en büyük yayın tanıtım ve dağıtım markası Başarırlar Kitap- Kırtasiye, 32’nci hizmet yılında 2’nci şubesini açmanın gururunu yaşıyor. Yeni şube Delikliçınar Meydanı’nda, İstiklal Caddesi üzerinde açıldı. Şube açılışına özel; 1’inci ve 12’nci sınıf aralığındaki öğrencilere kitap dağıtım kampanyası düzenlendi. Kampanyayı duyan öğrenciler ve ebeveynleri yeni şubeye akın etti. Şube önünde uzun kuyruklar oluşturuldu. Gün boyunca yaklaşık 12 bin kitap ücretsiz dağıtıldı.

“FARKLI BÖLGELERDE ŞUBE AÇILIŞLARINA DEVAM EDECEĞİZ”

Açılış hakkında açıklamalarda bulunan Başarırlar Kitap- Kırtasiye Genel Müdürü İlker Kalaycı; “32 yıldır Denizli’de faaliyet gösteren bir firmayız. Yaklaşık 44 yayınevi firmasının Denizli temsilciliğini yürütüyoruz. 20’ye yakın büyük kırtasiye markasının Denizli satıcısıyız. 45 çalışanımla, 16 araçla Denizli’deki bütün okullara ürün satıyoruz. Delikliçınar Meydanı’nda 2’nci şubemizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandan beri müşteri portföyümüzün bizden beklentisi bu şekilde bir şube açılışıydı. İleri dönemlerde farklı bölgelerde şube açılışlarımıza devam edeceğiz. Delikliçınar öğrencimizin, kurs merkezlerinin ve gençlerin yoğun olarak bulunduğu bir bölge. Bu ortama da hitap edebilmek adına böyle bir atılımda bulunmak istedik” dedi. 

ÖĞRENCİLERE 12 BİN KİTAP ÜCRETSİZ DAĞITILDI
Açılışa özel gerçekleştirdikleri kampanyaya da değinen Genel Müdür Kalaycı; “Eğitim anlamında karmaşık bir süreçten geçiyoruz. Bu sene başında bütün müfredatların değişeceğine dair bir program ilan edildi. Yeni eğitim programlarının yazılmasına başlandı. Önümüzdeki yıl rafta bulunan ürünlerimiz güncelliğini yitirmiş olacak. Bütün kitaplarımız şimdiki müfredata uygun. Bizde ‘bu ürünleri satmakla uğraşmayalım’ dedik. Halen eğitim-öğretim için bir buçuk ayımız var.  Bu süreçte öğrencilerimiz bu kaynaklardan istifade etsinler istedik. Her öğrencimize bir kitap hediye edecek şekilde bir kampanya yaptık. Öğrencilerimize yaklaşık 12 bin kitap ücretsiz dağıtıldı. Kırtasiye bölümünde de yüzde 25 indirim yaptık. Yoğun bir ilgi var. Öğrencilerimizi içeriye sırayla almak zorunda kaldık” diye konuştu. 


Kaynak ===>>>https://www.denizligazetesi.com/guncel/denizlinin-egitim-markasi-basarirlar-2nci-subesini-deliklicinarda-acti-h72187.html

Denizli Gazetesi